Doprava zboží

Česká Republika

Doručení Českou poštou

Balík do ruky

Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme.

Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 129 Kč.


Doporučený balíček

Pro menší objednávky (opasky, blahopřání a doplňky k obuvi) Vám nabízíme tento způsob dopravy, kdy je zohledněno nižší poštovné. Také vhodné, když nepotřebujete mít zboží dodané do druhého dne.

Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 99 Kč.


V obou případech dopravy za platbu dobírkou je účtován poplatek ve výši 61 Kč.


Využijte platby předem na náš bankovní účet a ušetřete na poštovném - neplatíte dobírku!


Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a prostřednictvím SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. V případě, že vás pracovník pošty nezastihne, dostanete informaci v tištěné podobě do schránky a je možné domluvit náhradní termín dodání, nebo vyzvednout zásilku na příslušné poště.

Sledovat pohyb zásilky můžete online na internetových stránkách České pošty: http://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka

Kromě sledování zásilky je také možné měnit dispozice zásilky. Pokud obdržíte již avízo o termínu dodání nebo o uložení na poště a termíny vám nevyhovují, nabízí Česká pošta možnost změny na adrese: https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html


PŘEVZETÍ ZÁSILKY - Reklamace mechanického poškození - Podepsáním přepravního listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uplatnit reklamaci nejpozději do 24 h na příslušné poště dle dodací adresy nebo popřípadě kontaktujte centrum České pošty na telefonu 800 104 410.


Doprava zboží do zahraničí

Po individuální dohodě je možné zaslat zboží i do zahraničí. Cena dopravy je závislá na objemu a hmotnosti zásilky a cílové zemi adresáta.


Osobní odběr

Osobní odběr není v současnosti možný.